me4health 
to energia zmiany

Instytut Zdrowia Psychicznego to specjaliści, którzy pomagają innym.

Naszą misją jest odnajdywanie jaskrawości i dawanie dobrej energii. Dzięki temu dojrzewamy i czujemy się spełnieni. Wierzymy, że świadome podejmowanie decyzji i wgląd we własne wnętrze pomaga w znalezieniu sensu we wszystkim co robimy, w odnalezieniu równowagi i prawdziwego szczęścia. 

Z powołaniem i pasją pomagamy ludziom w odnalezieniu własnej świadomej drogi, do siebie i celu własnego życia. Pomagamy uświadomić sobie, że – często nawet wbrew opinii otoczenia – mamy realny wpływ na nasze życie i możemy świadomie uczynić je takim, by czerpać z niego radość i spełnienie.

1-icon.png
0 +
Osób, które skorzystały ze wsparcia Instytutu​
2-icon.png
0 +
Publikacji I Tekstowej Pomocy Psychologicznej​
3-icon.png
0 +
Godzin Pracy Nad Rozwojem Własnych Kompetencji​
psychoterapeutka, psychoonkolog, psycholożka biznesu

mgr Edyta Zawodna

Jestem Psychologiem (Uniwersytet SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia), Psychoterapeutką Poznawczo - Behawioralną (studia podyplomowe Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS), a także Mediatorką związków (Studia Podyplomowe i Szkoleniowe Uniwersytetu SWPS „Mediator rodzinny i małżeński”).

Jestem założycielką Instytutu Zdrowia Psychicznego me4health, współautorką technologicznego projektu badawczo - naukowego Mission:me.

Posiadam 15 lat doświadczenia zawodowego, które nabywałam współpracując z psychologicznymi online platformami dedykowanymi terapii zdalnej, Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, Integrative Medical Center, a także pracując w dużych przedsiębiorstwach pełniąc obowiązki na stanowiskach menedżerskich, 8 lat na stanowisku Dyrektora ds. rozwoju (biznesu, sprzedaży, marketingu).

Odbyłam szereg kursów i szkoleń m.in. z zakresu: diagnozy osobowości, mindfulness terapii poznawczej opartej na uważności, a także terapii trzeciej fali.

psychoterapeutka, trenerka mindfulness, terapeutka Lomi Lomi Nui, psycholożka biznesu

mgr Magdalena Moskal

W życiu kieruję się wrażliwością i ciekawością. Jestem magistrantką dwóch kierunków studiów: Polonistyki (Katolicki Uniwersytet Lubelski) i Psychologii (Uniwersytet SWPS).
Ponad 12 lat pracowałam w Agencjach Reklamowych, jako Strategy Planner tworząc strategię wprowadzania na rynek nowych marek w Polsce i na świecie, identyfikując potrzeby ich potencjalnych nabywców, prowadząc komunikację największych marek korporacyjnych z portfela Unilever czy Nestle.
Ukończyłam kurs “Psychoterapii poznawczo-behawioralnej” dr. n.med Agdnieszką Popiel. Jestem certyfikowaną terapeutką Lomi Lomi Nui i trenerką mindfullness.

prawniczka, mediatorka

mgr Natalia Hyczko

Magister prawa i filozofii, aplikantka adwokacka III roku, członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe z mediacji na SWPS we Wrocławiu.